SRA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRA S1 TPU#6

+3
collinson
Krisis06
vairogs
7 posters

Go down

SRA S1 TPU#6 Empty SRA S1 TPU#6

Post by vairogs Trešdiena Septembris 17 2014, 07:59

Tā kā Sandijs ar melnu muti joprojām rok kartupeļus un jauns uzdevums nav bijis jau pusmēnesi - nolēmu uzņemties iniciatīvu !


Uzdevums pavisam vienkāršs :
1) atrodiet velosporta bildi ,kurā būtu "it kā" redzams jūsu braucējs !
2) izdomāt īsu stāstiņu ,kas saistās ar šo konkrēto bildi un jūsu braucēju !

PIEMĒRS .
ATRODU ŠĀDU BILDI - IEDOMĀJOS ,KA TAS LEJĀ GUĻOŠAIS IR MANS BRAUCĒJS - N.VIARRA !
IZDOMĀJU STĀSTIŅU ,KĀ VIŅŠ TĀDĀ POZĪCIJĀ NOKĻUVA !
Ceru visiem saprotams uzdevums !
SRA S1 TPU#6 Redditch_crash

Vārdu skaits : Ne mazāks par 50 !

Atlīdzība : 5 TP + ja kvalitatīvs darbs , normāls stāsts , normāls noformējums , nav viss teksts vienā putrā , skaidra bilde (nav sliktas kvalitātes) - tad par kvalitāti un noformējumu iespējams dabūt vēl vienu TP ! (Tātad 5+1 TP iespējams nopelnīt) !

Termiņš : līdz otrās sezonas sākumam !
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by Krisis06 Ceturtdiena Septembris 18 2014, 18:31

SRA S1 TPU#6 Track-fail-blog-banner

Savu riteņbraukšana karjeru uzsāku trekā, kurā lai piepelnītos nācās strādāt par filmētāju. Sākumā man tik uzticētas tikai amatieru sacensības, kuras bija jātranslē vietējam Sportacentram.com, bet ar laiku redzot, ka spēju turēt kameru un braukt ar riteni pietiekami ātri un kvalitatīvi, tiku ielūgts filmēt pasaules čempionātu Amsterdamā, Nīderlandē, kā Eurosport filmētājs. Protams, es biju patīkami pārsteigts par šo godu. Pirms sacīkstēm pienāca galvenais Eurosport direktors un piekodināja censties braucējiem piekļūt cik tuvu vien varu. Pirmās priekšsacīkstes aizvadītas, tas pats direktors saka ir labi, bet var vēl labāk.Pēc pusfināliem devāmies uz kopējo sapulci, bijām 3 filmētāji, kuri strādāja uz riteņiem, bet bija zināms, ka tikai viens no mums varēs filmēt lielo finālu, kuru vēros vairāki miljoni cilvēki. Direktors Šaizers, pateicās mums visiem, bet beigās man par pārsteigumu izvēlējās mani un teica: "Tu jau zini, kas jādara!". Es no priekiem gandrīz iebļāvos. Bija laiks, uzsēdos uz ritenis un sev teicu:"Šī ir mana iespēja izsisties!" Uzkāpu uz riteņa un steidzos uz startu, gandrīz nokavēju. Fināls ir sācies, es spēku pārpildīts turos līdz līderim, Aleksandam Vinokurovam. Azarta apmāts es tuvojos treka iekšmalai, lai iegūtu labāko pozīciju, bet apli pirms, beigām sporta gars ņēma virsroku un nometu kameru un ielidoju trekā un finišēju pirmajā vietā, apsteidzot olimpisko čempionu! Diemžēl Treka Riteņbraukšanas federācija nejutās tik laimīga un tiku izmests no zāle vēlāk arī saņēmu mūža aizliegumu atrasties, jebkuru treka sacensību norises vietā. Žēl, ka viņi negribēja redzēt manu talantu, bet iespējams tieši šeit Omega GM ProCycling pamanīja mani un ļāva pievienoties šai komandai šo sezon!

Krisis06

Posts : 8
Join date : 12.09.14

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by collinson Ceturtdiena Septembris 18 2014, 19:23

SRA S1 TPU#6 Bike-crashes03

Kas par jandāliņu šodienas sacensībās Vlandereenaa,jau pašā finišā pamatīga riteņu un pašu braucēju čupiņa...Piedalījas ap 20 braucējiem,tomēr finišēja tikai 3,jo vairāki izstājās ,vai neiebrauca atvelētajā laikā...Andy šoreiz patiešām noveicās,jo kaut kā pamanījās izsprukt cauri šai burzmai(Paldies mūsu izcilajam reportierim Krišam,kurš nofiksēja šo brīdi)Es,gar pašu labo maliņu vien pabraucu garām,protams brauceju vidū dzirdēju asākas vārdu pārmaiņas,pat brieda kautiņš sacensību laikā,bet es mēģināju koncentrēties sacīkstiei..Protams,es tur arī varēju būt,un tad vistacamāk uz augstām vietām necerēt..veiksme nāca talkā.Man pēc sacīksties pateica,ka šo masu avāriju izraisīju kāds no Alpin Grande komandas pārstāvjiem,bet nu lai nu paliek,mani tas īsti neskar arī..
collinson
collinson

Posts : 43
Join date : 18.08.14
Age : 26
Location : Roja

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by vairogs Piektdiena Septembris 19 2014, 08:31

Krisis06 - 6 TP


collinson - 5 TP (1 punktu noņēmu ,jo viss teksts vienā putrā - vismaz 3 vietās varēja sadalīt pa jaunām rindām ... Sākumā runa iet par sacensībām , seko ,ka tajās piedalās Endijs , un kā nākamā daļa - kur jau pats Endijs dalās ar savām domām ) ...
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by vairogs Piektdiena Septembris 19 2014, 08:32

Atjaunots !
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by vairogs Piektdiena Septembris 19 2014, 09:05

SRA S1 TPU#6 Viarra_Eirop

Šo attēlu mums iedeva Alpin komandas menedžeris ,kurš kādu dienu bij ieradies pie Nderusha Viarras uz vakariņām un pie reizes parunāt par francūža nākotni lielajā sportā !

Kad par treniņplānu un komandas mērķiem abi bij izrunājušies un līdz vakariņām bij vēl atlicis laiciņš , Viarra ieaicināja Vairoga kungu savā kabinetā ! (Tāds mazs omulīgs ofisiņš , kur bieži Viarra izklaidējas ar saviem draugiem - spēlējot biljardu vai video spēles) !


Viarra sāka rādīt viesim savu foto albūmu un Vairoga uzmanību piesaistīja tieši šī bilde !

Kad abi bij beiguši smieties - Vairogs palūdza bildes kopiju un devās abi vakariņot !

***

Tā arī mēs uzzinājām par šādas bildes esamību un devāmies pie Viarra ,lai saņemtu viņa komentāru !


Izrādās , šī bilde ir noknipsēta Viarras pašās pirmajās sacensībās Eiropā !
Viņš bij vēl jauns puika un nezināja ,ka šādi Eiropā nedrīkst saīsināt distanci ...


Pieradis Kenijas plašumos , kur sacensības netiek filmētas ,jo trūkst vienkārši tam visam naudas , (tādēļ tur daudzi dīvaini uzvedās ) un trūka tiesnešu ,kas visus izkontrolētu !


Viņš Marseļas jauniešu sacensībās centās ar riteni rokās rāpties pāri vairākiem grāvjiem , izskriet krustojumā cauri tuvējai bērzu birzij un pāri dažādām trases barjerām !
Un acīgie franču reportieri bij uzņēmuši šo bildi , pēc kuras Nderush tika diskvalificēts no sacensībām - tā viņam bij mācība visai atlikušajai dzīvei !



Tāds ,lūk, kuriozs atgadījums !
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by Spunģeens Sestdiena Septembris 20 2014, 12:24

Šoreiz gifs, ceru, ka tas TP daudzumu neiespaidos ;D

SRA S1 TPU#6 Cycling-6


Tātad, Andrejs Volkovs šosezon nav spīdējis SRA tūrē, taču bija laiki, kad viņš bija labākais Ukrainas jaunais velosportists. Tāds statuss viņam bija tikai līdz šim atgadījumam, par kuru jums pastāstīšu.

Kā jau katru sezonu, arī 2013. gada sezonas vidū notika Austrumeiropā lielākās un prestižākās sacensības Tour of Poland. Tā kā Ukrainā nav savu sacnesību, kas būtu iekļautas kā oficiālas starptautiskās sacensības, tad visi Ukrainas, Kazahstānas, Baltkrievijas, Ungārijas un Rumānijas braucēji koncentrējās uz lielākajām tuvumā esošajām sacensībām. Volkovs, kurš tikko bija parakstījis līgumu ar Baltkrievu komandu Euskadi, tika uzskatīts par vienu no favorītiem uz uzvaru daudzajos sprinta posmos. Lai gan Volkovam nebija izredžu cīnīties ar Alpin un Alpha braucējiem Tatru kalnos Slovākijas pierobežā, no viņa sagaidīja vairākas uzvaras līdzenajos posmos, kas, protams, lika Andrejam satraukties, jo viņam pirmoreiz bija jātiek galā ar šādu spiedienu.

Tūri Andrejs uzsāka viduvēji, finišējot TOP 10 abos pirmajos posmos, taču ne reizi neuzkāpjot uz goda pjedestāla. Tomēr ukraiņu fani nebija nobēdājušies. Omega komandā bija uzplaukusi jauna zvaigzne un tas bija cits ukraiņu braucējs - Andrijs Kovaļenko. Viņš bija atrāvies un izcīnijis uzvaru pirmajā posmā un bija kopvērtējuma līderis par 3 minūtēm apsteidzot Volkovu. Tomēr šoreiz bija Andreja laiks, jo 3. posmā pirms finiša ir paredzēts īss, taču stāvs kāpums, kas palīdzēs Volkovam iegūt pārsvaru pār citiem sprinteriem, kuriem nepatīk kalni.

Posms sākas izcili, Euskadi kontrolēja peletonu, Andrejs jutās gatavs cīnīties un karstie laika apstākļi viņam pat palīdzēja ieiet savā tempā un iegūt morālo pārsvaru. Pēdējajos 10 km tika noķerti arī atrāvienā devušies sportisti, taču lai to panāktu Euskadi bija iztērējuši visus sportistus! Peletona temps bija nežēlīgs un Andrejs palika viens pats bez komandas biedriem, tomēr tas neliedza viņam palikt grupas priekšā un turēties tieši aiz tautieša Kovaļenko. Pēdējie 10 km bija jāveic pa Krakovas ielām, kur bija paredzēts veikt divus apļus, un sagaidījis stāvo kāpumu Volkovs devās uzbrukumā, kam sekot nespēja neviens. Volkovs ātri iekrāja pusminūtes pārsvaru un viss šajā sacīkstē jau bija skaidrs - Volkovs devās pretī uzvarai! Pirmoreiz šķērsojot finiša līniju viņš pacēla rokas un sāka svinēt savu pirmo uzvaru lielajā tūrē! Tāpat kā faniem, arī Volkovam sejā atplauka smaids, taču viņš pats vēl nesaprata ko ir izdarījis. Pilnīgi aizmirzdams par otru apli, Volkovs sagaidīja savus komandas biedrus un sāka pateikties par padarīto darbu. Sacensību komentētājs tikmēr skaļrunī mēģināja pavēstīt par radušos kļūdu, bet Volkovs mācēja runāt vien savā dzimtajā ukraiņu un krievu valodā, un nesapratu vēstījumus angliski. Tikai pēc tam, kad komandas biedrs Grosbergs viņam atgādināja, ka jābrauc vēl gandrīz 5 km, Volkovs saprata ko izdarījis un nokaunējās tik ļoti, ka vairs nespēja cīnīties ar pretiniekiem. Arī 3. posmā uzvaru izcīnija Kovaļenko un ukraiņu fani varēja tikai pasmieties par Volkova neveiksmi, nosaucot Kovaļenko par Ukrainas labāko velosprtistu. Kamēr citi pasmējās, tikmēr Volkovs nokaunējies mēģināja tikt pāri pārmetumiem gan no sevis, gan no komandas vadības.
Spunģeens
Spunģeens
Admin

Posts : 139
Join date : 22.05.14
Age : 25
Location : Euskadi - Belarusbank (GM)

https://thesra.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by matiss.kokins Sestdiena Septembris 20 2014, 17:22

SRA S1 TPU#6 28rmgki

Kokins dodas uz sacensībām!

Visiem jau zināmais Matīss Daniels Kokins, kurš ir nonācis Alpha Racing komandas paspārnē Septembra pirmajā nedēļas nogalē devās uz Baltijas kausa sacensībām. Visi uzskatīja, ka Kokins būs galvenais favorīts šajās sacensībās un pirmajos 4. posmos viss ritēja kā vajadzēja, atlicis bija tikai 5. - pēdējais posms Baltijas kausa sacensībās.

Ierazdamies uz 5. posmu Kokins bija pārsteigts, ka neviens vēl nav ieradies, kaut bija palikušas tikai 15 minūtes līdz startam. Tā nu viņš noteiktajā laikā startēja trasē - viens pats. Ātrums bija milzīgs, jo gribēja lielu pārsvaru pār 2. vietas ieguvēju, kurš nebija ieradies uz sacensībām. Kokins finišēja, bet... Nāca viena, ļoti liela atklāsme, viņš bija nokavējis sacensību dienu un bija noslīdējis uz pēdējo pozīciju, jo viņam iedeva sodu, par neierašanos. Tā nu Matīss pazvanīja Alpha GM - collinson, un viņš bija ļoti noraizējies, ka ir iegādājies tik neveiklu un neattapīgu sportistu, tomēr sapratu savu braucēju, taču piekodināja, lai vairs nekas tāds nekad neatkārtotos.
matiss.kokins
matiss.kokins

Posts : 157
Join date : 15.08.14
Age : 24
Location : Alpha Racing - SUISSE

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by vairogs Sestdiena Septembris 20 2014, 19:59

Spunģeens 6 TP


matiss.kokins 6 TP


Jāni, novērtē manu darbu , laikam Sandiju nesagaidīšu , vakar solījās ,ka šodien beigšot slinkot un atjaunošot visus darbus :
https://thesra.latvianforum.net/t122-sra-s1-tpu6#753
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by Spunģeens Sestdiena Septembris 20 2014, 20:24

Nevar jau tos 6 TP neielikt! Tikai man drusku neierasti, ka katrs teikums savā rindkopā Very Happy

vairogs - 6TP!


P.S. Siliņš ne to vien sola ;D
Spunģeens
Spunģeens
Admin

Posts : 139
Join date : 22.05.14
Age : 25
Location : Euskadi - Belarusbank (GM)

https://thesra.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by Megamainds Pirmdiena Septembris 22 2014, 12:13

SRA S1 TPU#6 Alex-loves-bianchi

Viss sākās vakar, pēc treniņa Krists bija ļoti noguris. Ar visu ekipējumu un velosipēdu viņš devās mājās. Pa ceļam viņš ieraudzīja kādu jaunu bāru, kurš bija atvērts visu nakti. Krists nodomāja, ka 15 minūtes bārā par sliktu nenāks. Tā nu viņš tur iegāja. Krists kā jau laipns un draudzīgs cilvēks, uzreiz atrada sev draugus. Kopā ar tiem iedzēra pāris malkus alus. Kad pulkstenis bija precīzi 2 naktī, Krists saprata, ka viņa iedomātās 15 minūtes ir pārvērtušās jau 4 stundās. Krists pavisam iereibis devās mājās. Mājās nonākot, viņš nenovilkdams nevienu drēbju gabalu, un pat nenoliekot malā velosipēdu, devās gulēt. No rīta, kad Krists pamodās, viņš ieraudzīja savu draudzeni ar fotoaparātu rokās. Tā nu šī bilde ir tapusi. Tas arī viss, kas notika ar Kristu.
Megamainds
Megamainds

Posts : 46
Join date : 18.08.14
Age : 24
Location : Latvia

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by Sumbrs Pirmdiena Septembris 22 2014, 14:14

SRA S1 TPU#6 360

Šeit jūs redzat mani pēc uzvaras Giro d'Italia tūrē. Tā bija laimīgākā diena manā dzīvē, tās sajūtas es nekad neaizmirsīšu. Tūres laikā biju atdevis visus savus spēkus, taču kad saņēmu kausu es jutos kā no jauna piedzimis. Tajā brīdī es noteikti biju laimīgākais cilvēks pasaulē un šeit es nepārspīlēju. Pēc tā cik daudz sviedrus es izlēju un sāpes es izjutu, savādāk nemaz nevarēja būt. Turot rokās šo kausu es spēju domāt tikai par to cik ļoti daudziem cilvēkiem man ir jāpateicas par to ka varu šeit atrasties. Ģimenei, komandai un protams pašam sev. Kā jau zināms tad ziedu meitenes tevi sabučo kas ir arī redzams un mana vaiga. Tā nu es nodevu stafeti tālāk un sabučoju savu uzvarētāju kausu. Ceru ka tas nebija pēdējais ko turu rokās.
Sumbrs
Sumbrs

Posts : 26
Join date : 18.08.14
Age : 33
Location : Alpha Racing - Switzerland

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by vairogs Pirmdiena Septembris 22 2014, 20:15

Megamainds 6 TP

Sumbrs 6 TP
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#6 Empty Re: SRA S1 TPU#6

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā