SRA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRA S1 TPU#7

4 posters

Go down

SRA S1 TPU#7 Empty SRA S1 TPU#7

Post by vairogs Trešdiena Septembris 17 2014, 08:40

Uzdevums : aprakstīt visas manis piedāvātās bildes (iegaumējiet , katrā no tām ir redzams jūsu sportists darbībā) , veidojot tādu kā mazu iepazīstināšanas stāstiņu ,ko katrā bildē mēs redzam !
Esiet orģināli un skatieties ,lai visi stāsti nav vienādi , jo bildes ir dažādas !

Piemērs .


Bilde nr.1
... mans sportists N.Viarra brauc no piknikošanas ar kaimiņu meiteni , vai pasēdēšanas ar komandas biedriem , vai piedalās sacensībās ... (vismaz 100 vārdi)



Bilde nr.2
... Viarra ... hgfufgjfgjfg...ghdfhdhd... utt... (vismaz 100 vārdi) ...

Vārdu skaits : katras bildes aprakstīšanai nemazāk kā 100 vārdi !



Atlīdzība : Ja visas bildes ir aprakstītas normāli - orģināli stāsti , vārdu skaits , rindkopas un pareizrakstība ievērotas (nav viss vienā putrā un katras bildes stāsts ir atdalīts - nesaplūst stāsti kopā ) , tad iegūstams maksimālais novērtējums 6 TP , ja kas trūkst , tad varat kādu TP balli pazaudēt , bet ne zemāk par 4 TP !
(Tātad vai nu maksimālais novērtējums 6TP , ja kas trūkst , tad 5 TP , bet ,ja darbs ir ļoti paviršs ,tad kā par piedalīšanos un cenšanos pildīt 4 TP)
* Vienīgi par noteikumu neievērošanu , ja nu kāds izdomā apiet noteikumus , piemēram , LŪK TŪLĪT UZRAKSTĪŠU PAR KATRU BILDI 10 VĀRDUS , JO KĀ NEKĀ ZEMĀKAIS (iegūstamais) TP IR 4 , tādi vairāk par 1 TP nesaņems !

Termiņš : Līdz otrās sezonas sākumam !


Sekojošās bildes (VĒLU BAGĀTĪGU IZDOMU un nešpikot idejas no iepriekšējiem darbu iesniedzējiem) :
SRA S1 TPU#7 Toca07st01-crash450
SRA S1 TPU#7 AFP_Getty-512207720
SRA S1 TPU#7 _63051916_mmcycworldroadracewomencrash
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#7 Empty Re: SRA S1 TPU#7

Post by vairogs Piektdiena Septembris 19 2014, 22:18

SRA S1 TPU#7 Toca07st01-crash450
Ir pavasaris - ārā putniņi čivina , saulīte spīd un atmodina dabu !
Laiks ir silts un patīkams - tieši kā radīts sacensībām !

Sportisti ieradušies Spānijā , jeb precīzāk Madridē ,kur notiks šā gada nozīmīgākās Spānijas sacensības , protams izņemot Vueltu !

Tātad šosezon sacensībām pieteicies kupls pulks dalībnieku , baumo ,ka sacīkstēm esot reģistrējies arī Beļģijas troņmantnieks Ludvigs Duunhovens IV , bet tā pagaidām ir nepārbaudīta informācija !

Nupat pamanījām arī dažas pazīstamas sejas , mūsu skatiens apstājies pie Alpin komandas braucējiem ,kuri rūpīgi gatavojas sacensību startam !

Tā kā laiks patīkams ,tad sportisti acīmredzami nolēmuši īpaši nesteigties un izbaudīt saulītes siltumu , tur pat starta taisnes sākumā draudzīgi sasēduši un sirsnīgi pļāpā !

Piepeši Krists Zommers pajautāja ko svarīgu savam komandas biedram Nderusham Viarram , no kura sejas pazuda smaids un kurš momentā pieleca kājās paķēra savu velosipēdu un aiztraucās pa taisni kaut ko neapmierināts murminot !

Apjautājāmies Kristam ,ko tad viņš tādu Viarram izstāstījis ,ka tas negaidot sacensību sākumu aizšāvās ka bulta !
Izrādās Krists pajautājis ,vai Nderush nav aizmirsis aliņu ielikt ledusskapī - par ko Viarra atbildējis ,ka aizmirsis cepeškrāsnī un aizskrējis kļūdu izlabot !

-----------------------------------------------------

SRA S1 TPU#7 AFP_Getty-512207720

Kad Viarra bija atrisinājis problēmas ar aliņu un atgriezās atpakaļ pie starta līnijas - visi bij jau startējuši , protams francūzis visus panāca , bet tam nedaudz piepalīdzēja pats liktenis !

Pie 10 km atzīmes kādā no līkumiem peletons nebij sadalījis vietu uz ceļa ...
Izrādās , Krists Zommers noraizējies ,ka Viarra pēc alus glābšanas nepaspēs atgriezties sacensībās , bij tā teikt, tīšām iebraucis sānos Grosbergam , un sekoja kritiens ...

Abi līderi nokrita gar zemi nopļaujot sev līdzi faktiski visu peletonu !
Tā kā komandu mašīnas nebij vēl devušās ceļā ,tad visiem nācās gaidīt uz tām ,lai nomainītu sabojātos riteņus !

Kamēr Grosbergs (attēlā kreisajā malā - zaļganā tērpā) appētīja sava riteņa bojājumus , tikmēr dalībniekus noķēra Viarra ,kurš zibenīgi uzmeklēja Kristu un tā vietā ,lai apjautātos ,kas noticis viņa prombūtnē - sāka runāt kaut ko par sporta apaviem !

Par laimi , mēs pagadījāmies turpat netālu un dzirdējām kā abi Alpin komandas braucēji strīdējās ,kuram ērtāki apavi uzvilkti !

Bet tad piebrauca pirmās pavadošās mašīnas un tikai tad Zommers aizgāja nomainīt riteni , vēl pēdējoreiz uzmetot Viarram dīvainu smīniņu !

-----------------------------------------------------

SRA S1 TPU#7 _63051916_mmcycworldroadracewomencrash

Izrādās tajā strīdā bij uzvarējis Nderush Viarra , vismaz tā pats domāja !

Viņš vēl pēdējo reizi uzmeta acis Krista Zommera apaviem un apjautājās ,vai pēc vakardienas tusiņa ,kad abi bij rāpušies pār sētu pie kaimiņa , lai viņa baseinā izpeldētos , viņa kājas nesāpot !

Izrādās, Krists kāpjot pār sētu , bij uzkāpis ar basām kājām virsū ezim ,kas tumsā tur medīja čūskas ! Un bij pārdūris sev kāju !

Bet tagad viņam viss esot kārtībā ,kāja vien nedaudz piepampusi , bet iespējams tas no treniņiem ...

Kad lielākā daļa distances bij jau aiz muguras , un Viarra braucot peletona priekšgalā sūtīja gaisa bučas televīzijas skatītājiem , pie viņa piebrauca Krists un pajautāja ,ka vai viņš zinot ,ka viņam bikses ir vaļā un daža laba mantiņa plīvojot vējā - un ka viņš to šobrīd rādot visai pasaulei !

Viarra deva strauji pa bremzēm , apstājās ,lai pārbaudītu bikšu priekšu , bet pārējie nebij kam tādam sagatavojušies !

To ,kas notika redzam arī pēdējā bildē !

Krists tikai pasmaidīja un brauca tālāk ,jo joks bij izdevies - Viarra noteikti to atcerēsies vēl ilgi !








------------------------------------------------
Beigās jau īsts trīsdaļigs stāsts sanāca !
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#7 Empty Re: SRA S1 TPU#7

Post by Siliņš Svētdena Septembris 21 2014, 06:38

Vairogs - 7! Maksimālais ir seši, bet esi ļoti pacenties!
Siliņš
Siliņš

Posts : 74
Join date : 14.08.14
Age : 25
Location : Alphine Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#7 Empty Re: SRA S1 TPU#7

Post by vairogs Svētdena Septembris 21 2014, 06:40

Siliņš rakstīja:Vairogs -  7! Maksimālais ir seši, bet esi ļoti pacenties!
Nu paldies ! Very Happy
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#7 Empty Re: SRA S1 TPU#7

Post by Sumbrs Pirmdiena Septembris 22 2014, 14:34

SRA S1 TPU#7 Toca07st01-crash450

Bija pienācis kārtējās sacensības kurās man vajadzēja piedalīties. Diemžēl es tikko biju atgriezies no smagas kājas traumas un nebūt nebiju pat tuvu savai labākajais kondīcijai. Tā nu uz neko īpaši necerot es lēnām sāku sacensības. Pamazām visi braucēji sāka no manis atrauties. Es centos turēt līdz, bet nu sapratu ka nespēšu. Tādēļ izdomāju ka labāk ir nobraukt līdz finišam nekā nefinišēt. Tā nu es lēnām ripinājos un kā par brīnumu redzēju sev priekša ka daudzi braucēji ir krituši un cenšas piecelties. Tā nu es izmantoju to burzmu un papraucu visiem garām ar smaidu un lūpāt, bet...
SRA S1 TPU#7 AFP_Getty-512207720
... drīz jau viņi mani panāca un pat centās apdzīt. Taču tā kā ceļš bija šaurs un braucēju bija daudz tad atkal notika grūstīšanās, kas noveda pie kārtējā kritiena, kurā kritu arī es. Šis kritiens bija man ļoti sāpīgs jo atsvaidzināju savu kājas traumu un arī salauzu riteni. Tiesa es nebiju vienīgais kam tā sanāca. Labi ka komandai ir rezerves ritenis kuru varēju izmantot. Citiem braucējiem no nabadzīgākajām komandām tā nepaveicās jo viņiem nebija rezerves riteņu kurus izmantot. Tā nu mēs visi atlikušie  braucēji turpinājām ceļu un finišu.
SRA S1 TPU#7 _63051916_mmcycworldroadracewomencrash
Jo tuvāk nāca finišs jo vairāk mēs sākām grūstīties un cīnīties par vietu. Ieraugot finiša taisni visi kā tādi traki buļļi riesta laikā sāka testies uz priekšu kas noveda pie kārtējā kritiena šajās sacīkstēs. Visi sagāzāmies kā tāds kāršu namiņš, vai domino kauliņi. Tiesa šoreiz tas arī bija viss. Rezerves riteņi tika sabojāti un mums nebija ar ko finišēt. Cits vēl centās ātrumā kaut ko salikt, pat zogot detaļas no citiem riteņiem, taču ātri tam atmeta ar roku saprotot ka tam nav nekādas jēgas. Tā nu mēs visi atnākot no dakteriem ar apbintētām rokām un kājām, ieraugot to riteņu kalnu sākām histēriski smieties. Šeit vietā būtu teiciens "Lēnāk brauksi, tālāk tiksi".
Sumbrs
Sumbrs

Posts : 26
Join date : 18.08.14
Age : 33
Location : Alpha Racing - Switzerland

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#7 Empty Re: SRA S1 TPU#7

Post by vairogs Pirmdiena Septembris 22 2014, 20:22

Sumbrs - 6 TP
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#7 Empty Re: SRA S1 TPU#7

Post by collinson Sestdiena Septembris 27 2014, 17:48

SRA S1 TPU#7 Toca07st01-crash450
1.Sacensības Itālija,kuras notika agri no rīta,Sestdienas rītā..kā zināms iepriekšējā vakarā Viarra svinēja dzimšanas dienu...Gandriz visi braucēji uz starta izgāja uz pohām,daži pat neieradās vispār..Bet es uz šim svinībām nebiju,tāpēc kontrencējos sacensībām..
Jau pēc starta pirmā līkuma,pamatīgi iereibušais Zommers nespēja izgriest līkumu,un noslaucīja no trases visus pārējos,es jau ,protams,paredzēdams ka kautkas tāds notiks,sacensības iesāku peletona beigās,tad nu pašāvos visiem garām!

SRA S1 TPU#7 AFP_Getty-512207720

2.Esam nežēlīgajā meksikā,izbūvētajā trasē,kurai visapkārt ir palmas,izkaltuši koki un smiltis!Andrey Volkov nebija kārtīgi pieskrūvējis riteni,un par to samaksāja..braukdams pa līder pozīciju,tas noskrūvējās,un aizripoja,pats volkavs normāli atdauzīja pakaļu..Lidojošā riepa trāpija braucējiem,un ar to bija pa maz,vēl Kokinam pa galvu!Un pamatīga avārija!
Palīdzība nespēja laicīgi ierasties,tamdēļ braucējiem nācas gaidīt,vienlaicīgi atvelkot elpu,bet laiks gan negribīgi ritēja uz priekšu..Un viss dēļ Voklova neuzmanības,pats gan novēla vainu uz mehāniķi...

SRA S1 TPU#7 _63051916_mmcycworldroadracewomencrash

3.Itkā viss mierīgi..bet te ,pēkšņi es ceļa izskrien kāds savvaļas ķenguru mazulis...Pirmie paspēja sabremzēties,tomēr peletons bija pārāk tuvu,un tie censdamies nogriest trasi,braucot nožogojumam otrā pusē,tomēr nespēj sadalīt vietas...Daži braucēji nesa riteni rokās,lai ātrāk izkļūtu no burzmas,tomēr tas nebija iespējams,nebija kur likt kāju...
Kā izrādās ķenguriņš sveiks un vesels,tomēr pārbijies no vietējam skatītājiem,kuri skandēja Collinson,Collinson,tomēr... noskatās ceļa malā!!Diez vai sis nevainigais dzīvnieks saprot ,ko ir izdarījis...
collinson
collinson

Posts : 43
Join date : 18.08.14
Age : 25
Location : Roja

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#7 Empty Re: SRA S1 TPU#7

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā