SRA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRA S1 TPU#4

+5
collinson
Megamainds
matiss.kokins
Sumbrs
Siliņš
9 posters

Go down

SRA S1 TPU#4 Empty SRA S1 TPU#4

Post by Siliņš Otrdiena Septembris 02 2014, 19:46

Uzrakstīt 100 vārdu garu aprakstu, par to, kā tavam braucējam pašreiz ir vēlies Parīzes -  Nīcas sacīkstēs. 

Atlīdzība -  3 TP par piedalīšanos, 0-3 par kvalitāti.
Siliņš
Siliņš

Posts : 74
Join date : 14.08.14
Age : 25
Location : Alphine Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by Sumbrs Trešdiena Septembris 03 2014, 10:08

Sveiki visiem SRA biedriem. Šodien ir laiks atskatīties uz Parīzes-Nīcas daudzdienu velotūres aizvadītajiem 5 posmiem. Es esmu ZiggY BigZ un līdz šim man nav veicies pārak labi. Tas ka līdzenumu posmos neko nevarēju parādīt mani it nemaz nepārsteidz, jo tomēr vairāk koncentrējos uz kalniem. Pirms kalnu posmiem biju optimisma pilns ka nu beidzot varēšu parādīt to uz ko esmu spējīgs, taču mani sagaidīja pamatīga vilšanās. Kā izrādijās tad pat kalnos es nerādu neko ievērības cienīgu par ko esmu ļoti pārsteigts. Es pat neiegūstu punktus priekš Kalnu karaļa ieskaites. Pagaidām vēl neesmu sapratis kur ir tā vaina. Pēdējā posmā jau bija novērojams progress un iespējams savu labāko sniegumu parādīšu tieši tūres beigās. Pēdējos posmos centīšos darīt visu iespējamo lai uzlabotu savas pozīcijas, kā arī lai palīdzētu komandai.
Sumbrs
Sumbrs

Posts : 26
Join date : 18.08.14
Age : 33
Location : Alpha Racing - Switzerland

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by matiss.kokins Trešdiena Septembris 03 2014, 12:33

Matīsam šobrīd neiet īpaši spoži, gluži, kā viņa komandas biedram Alpha Racing komandā - Ziggy BigZ. Iespējams vienīgajam, kam iet labi, no šīs komandas ir Jaan Saag. Kopvērtējumā, pirms 5 posma, kurš nu jau ir aizvadīts Matīss ir 21.vietā - tā pašlaik ir pati sliktākā pozīcija no visiem, bet stage 5 Matīss beidzot parādīja savu īsto spēku, jo ka nekā viņš ir tieši koncentrējies uz kalnu posmiem. Izcīnīta 7. vieta un kopvērtējumā noteikti būs uzlabota pozīcija. Pēc sacensības bija ļoti liels prieks visā komandas zonā, jo Jaan Saags izcņīja 3. vietu, par ko valdīja vārdos neizsakāms prieks, bet mēs nepadosimies un turpināsim cīnīties par labākajām pozīcijām, lai būtu paši apmierināti ar savu sniegumu!
matiss.kokins
matiss.kokins

Posts : 157
Join date : 15.08.14
Age : 24
Location : Alpha Racing - SUISSE

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by Megamainds Trešdiena Septembris 03 2014, 13:51

Krists pagaidām ieņem 1. vietu , pēc man pieejamā kopvērtējuma . Nebiju gaidījis tik augstu sasniegumu . Krists pirmajās sacensībās ieņēma tikai 12. vietu , otrajās jau biju 1. vietā , kas mani patiesi pārsteidza . Devos uzbrukumā un tā arī noturējos 1. pozīcijā . Trešajās sacīkstēs ieņēmu 2. vietu , piekāpjoties tikai Jordan Kane . Ceturtajās sacensībās atkal biju 1. vietā un tas kopvērtējumā dod 1. vietu . Visai komandai iet diez gan labi . Ja nemaldos esam pirmajā vietā komandu kopvērtējumā . Ceru , ka man veiksies arī turpmāk . Veiksmi visiem !
Megamainds
Megamainds

Posts : 46
Join date : 18.08.14
Age : 24
Location : Latvia

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by collinson Ceturtdiena Septembris 04 2014, 12:00

Andijs Kolinsons pēc 4 Stage atrodas 4.vietā,pēc man pieejamā kopvērtējum,kas ir gana labs sniegums no manas puses,kā arī komandas biedram Jaan Saag ir 5.vietā,taču pārējie komandas biedris tālāk nav redzami...Sākumā nebiju ļoti ātrs,tad uzņēmu tempu un uzrāvos grupas augšdaļā..Man pašam prieks par tādu pavērsienu,un komandā arī ir labs noskaņojums!Komandas mērķi ir paši augstākie,un mēģināsim Zommeram patraucēt 'beigt šo tūri kā uzvarētājām..Ceru,ka spēšu ielauzties Top 3.Veiksmi arī pārējiem!
collinson
collinson

Posts : 43
Join date : 18.08.14
Age : 26
Location : Roja

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by valtspav Svētdena Septembris 07 2014, 08:04

Šis būs raksts par Jaan Saag dalību Parīzes-Nīcas sacīkstēs. Kopvērtējumā Saag ieņēma 6.vietu. Jāuzsver arī viņa komandas biedru panākumi labāko septiņu braucēju vidū ir iekļāvušies 4 Alpha Racing komandas biedri! Jaan Saag ieņem arī trešo vietu cīņā par kalna karaļa titulu, gan arī trešo vietu cīņā par Sprinta titula ieguvēju. Saag tūrē ir gājis kā pa kalniem ir izcīnītas trīs trešās vietas, gan arī pēdējā vieta. Jautājām pašam, braucējam:"Kopumā ar rezultātu esmu apmierināts, bet vienmēr var labāk,esmu atradis un uztrenējis savas vājās vietas,  ceru, ka uz nākošo tūri būšu spēcīgāks." Paldies Alpha Racing komandai, uz drīzu tikšanos Milānas - Sanremo klasikā!
valtspav
valtspav

Posts : 23
Join date : 20.08.14
Age : 24
Location : Smiltene

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by Siliņš Pirmdiena Septembris 08 2014, 18:54

Pieci TP līdz šim visiem!
Siliņš
Siliņš

Posts : 74
Join date : 14.08.14
Age : 25
Location : Alphine Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by vairogs Otrdiena Septembris 09 2014, 11:15

Parīze - Nica ar Nderusha Viarra acīm !



Pirmām kārtām , satraukums bij milzīgs pirms sacensībām - jo kā ne kā sezonas pirmās sacīkstes !
Mēs īsti nezinājām ,ko gaidīt no šīm sacīkstēm , bet galu galā izcīnījām skaistas 3 uzvaras posmos un pelnīti otrie tūres kopvērtējumā komandu ieskaitē - tas parāda mūsu komandas spēku un apņemšanos !



Pats jutos fantastiski - spēka pārpilns - kājas bij vieglas un nevarēju par neko sūdzēties !

Īpaši man atmiņā paliks , izcīnītā pirmā uzvara tūres sestajā posmā - jutos kā zivs ūdenī !

SRA S1 TPU#4 20134081-200539-659x440

Protams , zinu savus plusus un trūkumus - bet ierindojoties kopvērtējumā trešajā pozīcijā un apsteidzot daudzus lieliskus braucējus , tas ir kaut kas fantastisks ... tādas pozitīvas sajūtas !

SRA S1 TPU#4 Dan_Martin_Liege_Bastogne_Liege

Lai uzvarētu visā tūrē , pietrūka vai nu vēl viena kalnu posma vai nedaudz jāuzlabo sniegums līdzenumu posmos ,kur daudz zaudēju laika pirmajās dienās !


Šo sezonu vairāk veltīšu ,lai krātu pieredzi un varētu nākotnē tēmēt uz augstākiem mērķiem , protams lielākais sapnis katram francūzim un ne tikai francūžiem , ir triumfēšana Tour de France !

SRA S1 TPU#4 Quintana

Esmu ļoti apmierināts arī ar komandas biedru darbību - protams neesam vēl īsti pieraduši viens pie otra , kā nekā nupat tik visi īsi pirms sezonas sanācām kopā !
Daudz kas vēl slīpējams gan man personīgi ,gan komandas biedriem !

SRA S1 TPU#4 486636201-race-winner-daniel-martin-of-ireland-and-gettyimages

Tagad ,mani dārgie preses pārstāvji , atvainojiet , mums tagad jādodas uz spēka treniņiem !
vairogs
vairogs

Posts : 140
Join date : 18.08.14
Age : 39
Location : Alpin Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by BIG BOSS Svētdena Septembris 14 2014, 15:14

Nu ko lai saka, slikti veicas, slikti. Priekšpēdēja vieta iegūta, un sacīkstes jau kaut kādā veidā ir paspējušas noslēgties. Tiešām nesaprotu kādā veidā! Sacīkstes foršas, spēju vislaik turēties kautkur pa vidu, bet citi spēja uzkāpt pāris posmos patiešām augstu un tas arī noveda pie tā ka sacīkstes beidzās ar mani priekšpēdējā vietā! Vajadzēja būt labāk, daudz kalnu tieši tā kā man patīk! Bet Diemžēl kaut kas īsti līdz galam nenostrādāja! Komandai paldies dievam veicās nedaudz labāk, dažiem no komandas veicās izcili, taču es takā bluķis vilku viņu rezultātu pilnībā visās vietās uz leju! Tas arī būtu viss, kas man sakāms par nu jau noslēgušos Parīze-Nīca sacīkstēm!
BIG BOSS
BIG BOSS

Posts : 26
Join date : 18.08.14
Age : 22
Location : Alpin Grande

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by Krisis06 Otrdiena Septembris 16 2014, 20:54

Ir aizvadīti jau kārtējie posmi Parīzes -  Nīcas sacīkstēs, bet Saņā vēljoprojām nav depitējis sacensībās, kaut ar to vēlas, tādēļ atbildot uz jautājumu, kā Jūsu braucējam pašlaik ir veicies, nevaru Jūs iepriecināt. Kreipāns bez sacensību prakses ir sācis ēst vairāk un zaudējis savas ideālas formas, kas, protams, nav labi. Entuziasma ziņā arī ir novērojams manāms negatīvisms, jo braucēja prāta viņš, jau ir norakstīt un visas komandas jau ir izbrāķējušas viņu, bet nebīstieties Saņa ir gatvs pierādīt visiem GM, ka viņa  nenolīgšana bija kļūda!
SRA S1 TPU#4 News-graphics-2007-_446667a

Krisis06

Posts : 8
Join date : 12.09.14

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by Siliņš Sestdiena Septembris 20 2014, 20:45

Vairogs - 6 TP
Big Boss - 4 TP
krisis 06- 4 TP
Siliņš
Siliņš

Posts : 74
Join date : 14.08.14
Age : 25
Location : Alphine Grande - France

Atpakaļ uz augšu Go down

SRA S1 TPU#4 Empty Re: SRA S1 TPU#4

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā